Galeri

İletişim

Atom & Arspet Lojistik
[ hakkımızda ]

Scala Ofis Hakkında

Scala Ofis 30 yıla yakın süredir mobilya sektöründe ürün, hizmet ve kalitesini üst seviyeye taşıyacak kriterleri oluşturmak ve uygulamak için vizyonunu ilke edinmiş bir markadır.

Geçmişten ve deneyiminden güç alarak geleceğini biçimlendirmek için yenilikçi fikirleri uygulamaya devam eden Scala Markası kalitenin detaylardaki mükemmellikten oluştuğu bilinci ile yatırımlarını yönlendirmektedir.

Tasarımın evrensel bir değer olduğu ve yaşamımızda oluşturduğu katmadeğerin bilinci ile tasarım ve tasarımcıları destekleyen politikamız markalarımızın en önemli yapıtaşlarından biridir.

Paydaşlarımızın (tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz) beklenti ve önceliklerini dikkate alarak hep birlikte oluşturmaya çalıştığımız uyum geleceğimize yön veren uygulamalarımızla yolumuzu aydınlatacaktır. Aklın yol göstericiliğinde, gücümüzle sektörümüze yeni güzellikler katmak en önceliklerimiz arasındadır.

[ firma stratejisi ]

Felsefemiz

Ürün, müşteri ve çalışan temelleri üzerinde yükselen işletmemizin kalitesini tüm paydaşları ile beraber istikrarlı bir şekilde arttırmaktır.

Misyonumuz

Toplumda, sosyal ve kültürel gerekleri yerine getirme konusunda örnek bir işletme haline gelmektir.

Vizyonumuz

Doğruluk, dürüstlük ve doğallık ile güzel ve kaliteli ürün ve tasarımlarımızı makul fiyatlara sizlere ulaştırabilmek.

Değerlerimiz
[ +]
Mutlu Müşteri
[ +]
yıllık tecrübe
[ +]
tasarım & konsept
[ + m²]
Üretim Tesisi
Bize WhatsApp üzerinden ulaşın!
1